Chwytaki hydrauliczne do złomu do koparki i HDS      -        Części zamienne do chwytaków do złomu : siłowniki, pazury, tuleje, rotatory itp.

          Jako przedstawiciel handlowy firmy Petraś Czechy pragniemy przedstawić Państwu ofertę chwytaków hydraulicznych. Na przestrzeni lat firma stała się wiodącym producentem i dostawcą chwytaków hydraulicznych przeładunkowych. Oferujemy urządzenia o najwyższej jakości wykonania, które zyskały uznanie na wszystkich rynkach europejskich.

Hydrauliczny chwytak do złomu do koparki przeładunkowej Chwytak do złomu do koparki


           Dynamiczny rozwój, ciągła modernizacja technologii wytwarzania, pozwoliła nam na poszerzenie obszaru działalności, dzięki czemu możemy dostarczyć Państwu chwytaki przystosowane do załadunku każdego rodzaju materiału.Chwytaki mogą być stosowane podczas przeładunku złomu stalowego i metali kolorowych          Główną specjalizacją firmy są chwytaki do złomu i odpadów. Oferowane przez nas urządzenia wykonane są z materiału o podwyższonej klasie ścieralności Hardox 500, dodatkowo wszystkie czopy i wkładki są hartowane i szlifowane co dodatkowo zwiększa ich żywotność. Chwytaki do złomu dostarczane są w różnych konfiguracjach ; jako chwytaki hydrauliczne cztero lub pięcio pazurowe. Chwytak może być wyposażony w pazury wąskie np. do przeładunku złomu luźnego, ewentualnie wersję pazura pośrednią lub pełną przeznaczoną do manipulacji materiałem sypkim i drobnym złomem.

Chwytak do złomu 600 litrów umożliwia szybki przeładunek złomu

Chwytak do złomu HPD o pojemności 600 litrów


           Chwytaki firmy Petraś można zamontować na : koparkach przeładunkowych, samochodach ciężarowych HDS oraz suwnicach. Standardowo montujemy rotatory firmy Indexator, które uważane są za jedne z najlepszych na rynku.


Chwytaki do samochodów ciężarowych HDS, koparek przeładunkowych i suwnic


Chwytak HPD 08 podczas przeładunku złomu

          Nowoczesne i przemyślane konstrukcje oraz stałe udoskonalanie naszych produktów stały się źródłem naszego sukcesu. Obecnie firma Petraś dostarcza rocznie ponad 150 chwytaków hydraulicznych do wszystkich krajów na terenie Europy.

Chwytak do złomu do koparek przeładunkowych

Zdjęcie prezenduje chwytak do śmieci i odpadów. Urządzenie pracuje na suwnicy w spalarni odpadów

Chwytak do suwnicy przeznaczony do załadunku śmieci i odpadów

Ostatnia realizacja chwytak 4000 litrów łupinowy


          Naszym ogromnym atutem jest fakt, że cały proces budowy chwytaka odbywa się w siedzibie firmy, począwszy od fazy projektowania, poprzez wykonawstwo poszczególnych elementów, aż do etapu montażu finalnego.
Zdjęcie prezentuje wybrane typy chwytaków przeznaczone do przeładunku złomu.

Przykładowe chwytaki hydrauliczne występujące w naszej ofercie


Fabryka firmy Petraś Hydraulika

        Jesteśmy w stanie wyprodukować chwytaki na indywidualne zamówienie klienta. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że sprosta ona Państwa oczekiwaniom i nasze chwytaki wkrótce będą pracowały w Waszej firmie.