Hydrauliczne chwytaki do przeładunku złomu

Hydrauliczny chwytak do złomu do koparki przeładunkowej Chwytak do złomu do koparki typu Fuchs i Atlas

          Jako przedstawiciel handlowy firmy Petraś Czechy pragniemy przedstawić Państwu ofertę chwytaków hydraulicznych. Na przestrzeni lat firma stała się wiodącym producentem i dostawcą chwytaków hydraulicznych przeładunkowych. Oferujemy urządzenia o najwyższej jakości wykonania, które zyskały uznanie na wszystkich rynkach europejskich.


           Dynamiczny rozwój, ciągła modernizacja technologii wytwarzania, pozwoliła nam na poszerzenie obszaru działalności, dzięki czemu możemy dostarczyć Państwu chwytaki przystosowane do załadunku każdego rodzaju materiału.Chwytaki mogą być stosowane podczas przeładunku złomu stalowego i metali kolorowych          Główną specjalizacją firmy są chwytaki do złomu i odpadów. Oferowane przez nas urządzenia wykonane są z materiału o podwyższonej klasie ścieralności Hardox 500, dodatkowo wszystkie czopy i wkładki są hartowane i szlifowane co dodatkowo zwiększa ich żywotność. Chwytaki do złomu dostarczane są w różnych konfiguracjach ; jako chwytaki hydrauliczne cztero lub pięcio pazurowe. Chwytak może być wyposażony w pazury wąskie np. do przeładunku złomu luźnego, ewentualnie wersję pazura pośrednią lub pełną przeznaczoną do manipulacji materiałem sypkim i drobnym złomem.
Chwytak do złomu do koparek przeładunkowych typu Fuchs i Atlas
           Chwytaki firmy Petraś można zamontować na : koparkach przeładunkowych, samochodach ciężarowych HDS oraz suwnicach. Standardowo montujemy rotatory firmy Indexator, które uważane są za jedne z najlepszych na rynku.


Chwytaki do samochodów ciężarowych HDS, koparek przeładunkowych i suwnic


          Nowoczesne i przemyślane konstrukcje oraz stałe udoskonalanie naszych produktów stały się źródłem naszego sukcesu. Obecnie firma Petraś dostarcza rocznie ponad 150 chwytaków hydraulicznych do wszystkich krajów na terenie Europy.


          Naszym ogromnym atutem jest fakt, że cały proces budowy chwytaka odbywa się w siedzibie firmy, począwszy od fazy projektowania, poprzez wykonawstwo poszczególnych elementów, aż do etapu montażu finalnego.
Zdjęcie prezentuje wybrane typy produktów

Fabryka firmy Petraś Hydraulika

        Jesteśmy w stanie wyprodukować chwytaki na indywidualne zamówienie klienta. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że sprosta ona Państwa oczekiwaniom i nasze chwytaki wkrótce będą pracowały w Waszej firmie.


  W naszej ofercie znajdują się : Chwytak do złomu

 • chwytak do złomu,

 • chwytaki przeładunkowe,

 • chwytaki do odpadów komunalnych,

 • chwytaki do odpadów wielkogabarytowych,

 • chwytaki do produktów rolniczych i spożywczych,

 • chwytaki do materiałów sypkich takich jak :

  węgiel, piasek, żwir, kamień

 • chwytak do suwnic

 • Chwytaki do złomu i surowców mineralnych - katalog