Hydrauliczne chwytaki do przeładunku złomu

Chwytaki hydrauliczny do koparki przeładunkowejChwytak do koparek przeładunkowych stosowany jest podczas załadunku i wyładunku metali

          Jako przedstawiciel handlowy firmy Petraś Czechy pragniemy przedstawić Państwu ofertę chwytaków hydraulicznych. Na przestrzeni lat firma stała się wiodącym producentem i dostawcą chwytaków hydraulicznych przeładunkowych. Oferujemy urządzenia o najwyższej jakości wykonania, które zyskały uznanie na wszystkich rynkach europejskich.


           Dynamiczny rozwój firmy, ciągła modernizacja technologii wytwarzania, pozwoliła nam na poszerzenie obszaru działalności, dzięki czemu możemy dostarczyć Państwu chwytaki przystosowane do załadunku każdego rodzaju materiału.Chwytaki mogą być stosowane podczas przeładunku złomu stalowego i metali kolorowych

          Główną specjalizacją naszej firmy są chwytaki do złomu i odpadów. Oferowane przez nas urządzenia wykonane są z materiału o podwyższonej klasie ścieralności Hardox 500, dodatkowo wszystkie czopy i wkładki są hartowane i szlifowane co dodatkowo zwiększa ich żywotność. Chwytaki dostarczane są w różnych konfiguracjach ; jako chwytaki cztero lub pięcio pazurowe. Chwytak może być wyposażony w pazury wąskie np. do przeładunku złomu luźnego, ewentualnie wersję pazura pośrednią lub pełną przeznaczoną do manipulacji materiałem sypkim i drobnym złomem.

           Chwytaki można zamontować na : koparkach przeładunkowych, samochodach ciężarowych HDS oraz suwnicach. Standardowo montujemy rotatory firmy Indexator, które uważane są za jedne z najlepszych na rynku.


Chwytaki do samochodów ciężarowych HDS, koparek przeładunkowych i suwnic

          Nowoczesne i przemyślane konstrukcje oraz stałe udoskonalanie naszych produktów stały się źródłem naszego sukcesu. Obecnie firma Petraś dostarcza rocznie ponad 150 chwytaków hydraulicznych do wszystkich krajów na terenie Europy.


          Naszym ogromnym atutem jest fakt, że cały proces budowy chwytaka odbywa się w siedzibie firmy, począwszy od fazy projektowania, poprzez wykonawstwo poszczególnych elementów, aż do etapu montażu finalnego. Jesteśmy w stanie wyprodukować chwytaki na indywidualne zamówienie klienta. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że sprosta ona Państwa oczekiwaniom i nasze chwytaki wkrótce będą pracowały w Państwa firmie.
Chwytaki pazurowe, chwytaki do złomu, chwytaki przeładunkowe, chwytaki do odpadów wielkogabarytowych i komunalnych.

  W naszej ofercie znajdują się :

 • chwytak do złomu,

 • chwytaki przeładunkowe,

 • chwytaki do odpadów komunalnych,

 • chwytaki do odpadów wielkogabarytowych,

 • chwytaki do produktów rolniczych i spożywczych,

 • chwytaki do materiałów sypkich takich jak :

  węgiel, piasek, żwir, kamień

 • chwytak do suwnic

 • Chwytaki do złomu i surowców mineralnych - katalog